menusearch
mehdigeram.ir

تبلیغات افزایش فروش یعنی چی؟

جمعه سی ام آذر ۹۷
(0)
(0)
تبلیغات افزایش فروش یعنی چی؟

۴- از تبلیغات درست استفاده کنید تا فروشتان افزایش یابد در هر کسب‌وکاری باید از تبلیغات استفاده کرد، در کسب‌وکار‌‌‌‌های اینستاگرامی نیز باید از تبلیغات بهره برد، هرچند که اینستاگرام به قدری قوی است که بدون تبلیغات هم می‌توان افزایش فالوور و خریدار داشت، اما وقتی می‌توان با تبلیغات درست سرعت فروش را بالا برد چرا این کار را نکنید؟ تبلیغات اینستاگرام به چند شکل ممکن است:

۱- استفاده از خود اینستاگرام، در این روش شما از بستر تبلیغاتی خود اینستاگرام استفاده می‌کنید و با پرداخت هزینه دلاری، اینستاگرام تبلیغ شما را مقابل مخاطبان هدفتان نمایش می‌دهد، این روش یکی از بهترین روش‌‌‌‌‌های تبلیغات در اینستاگرام است که متاسفانه در ایران زیاد کاربردی ندارد و من به شخصه تا به حال تبلیغی در اینستاگرامم مشاهده نکرده‌ام.

۲- تبلیغ در پیج‌‌‌‌‌های بزرگ، این روش برخلاف روش قبلی، در ایران بسیار پرکاربرد است، در این روش شما با پیج‌‌‌‌‌های بزرگی که حس می‌کنید مخاطبان هدف شما در آنجا حضور دارند مکاتبه می‌کنید تا تبلیغ شما را نمایش دهند.

۳- تبلیغ توسط اشخاص برجسته(اینفلوئنسرها)، در این روش شما با اشخاصی که در اینستاگرام دنبال کننده‌‌‌‌‌های زیادی دارند و از شهرت و محبوبیت نیز برخوردار هستند همکاری می‌کنید و با پرداخت مبلغ مشخصی، آنها محصول و خدمات شما را در قالب محتوا‌‌‌‌های تصویری یا ویدیویی به کاربران توصیه می‌کنند. در انتخاب اشخاص دقت کنید، علاوه بر داشتن فالوور بالا، لازم است که از محبوبیت برخوردار باشند، به کسب‌وکار شما مرتبط باشند و تبلیغ توسط آنها آسیبی به برند شما نزند.

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر